Završen proces školovanja još jedne generacije pilota jedrilica

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /home/aeroklub/public_html/includes/menu.inc).
Slike za Galerije:

Aero klub Tuzla bogatiji za nova četiri pilota jedirlica.

Dana 22. 09.2018. godine na sportskom aerodromu Aero kluba Tuzla, pred ovlaštenim ispitivačem od strane Direkcije za civilno zrakoplovstvo BiH – Instruktorom letenja Milaković Mirkom ispitni let su uspješno izvršili piloti Maida Emkić, Nedret Alić, Amar Hasanović i Edin Spahić.

Na ovaj način je zaokružen proces školovanja i ove generacije pilota, koji su stekli dozvole pilota jedrilica, te sa ovim činom stiču ulslove za letenje zrakoplovnim jedrilicama u BiH i svim zemljama članicama Europske Agencije za sigurnost zračnog prometa.

"Ipak se kreće" - iskrene čestitke kolegicama i kolegama i s ponosom idemo dalje.

Puno pozdrava od letačkog tima Aero kluba Tuzla.