Poziv na Skupštinu Aero Kluba Tuzla

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /home/aeroklub/public_html/includes/menu.inc).

Pozivamo sve clanove Aerokluba Tuzla da prisustvuju i uzmu ucesce u radu Skupštine Aero Kluba Tuzla.

Skupstina ce se odrzati u nedelju, 11.03.2018.godine sa pocetkom u 10.00 casova u prostorijama Bilijar kluba BKC-a Tuzla, Ul.
Mije Keroševića Guje 3.

Prisustvo svih registriranih clanova (delegata) je obavezno!

Mije Keroševića Guje 3 sa sljedecim dnevnim redom:

1. Izbor radnih tijela
2. Izvjestaj o finansijskom poslovanju i o radu kluba za 2017.godinu
3. Izbor clanova upravnog odbora
4. Plan za tekucu sezonu
5. Tekuca pitanja

Prisustvo svih registriranih clanova je obavezno.

Zimska razglednica sa sportskog aerodroma LQJL