Kompanija DENIX doo Srebrenik donirala kombi vozilo za Aero klub Tuzla

Jedna od najuspješnijih kompanija u oblasti transporta i prodaje teretnih motornih vozila u BiH – firma „DENIX“ doo Srebrenik prepoznala je entuzijazam, zalaganje i rad članova Aero kluba Tuzla i 28. 07. 2016. godine donirala kombi vozilo.

Delegacija Aero kluba Tuzla je nakon prijema u upravnoj zgradi kompanije „DENIX“ doo Srebrenik izvršila obilazak proizvodnih pogona i uvjerila se u veliki stepen ekspanizije koji je ova kompanija ostvarila posljednjih godina.

Kombi vozilo će omogućiti dalji nastavak rada i razvoja Aero kluba Tuzla i koristit će se za drumski šlep jedrilica na takmičenja, kao i učešće članova Kluba na takmičenjima i manifestacijama širom regiona i Europe.Članovi Aero kluba Tuzla, još jednom izražavaju najiskreniju zahvalu firmi „DENIX“ doo Srebrenik i upućuju najlijepše želje u daljem radu.