MEĐUNARODNI DAN CIVILNOG ZRAKOPLOVSTVA

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /home/aeroklub/public_html/includes/menu.inc).
Slike za Galerije:

Dana 07.12.2014 godine se navršava 70 godina kako je u Čikagu ustanovljena Skupština Međunarodne organizacije civilnog zrakoplovstva (International Civil Aviation Organization) koja predstavlja specijalizovanu agenciju Organizacije Ujedinjenih Naroda.

Generalna skupština UN je 1996 godine ovaj datum priznala kao Međunarodni dan civilnog zrakoplovstva.

Svima onima koji su uključeni u promovisanje, izgradnju, upotrebu, opsluživanje, konztolu, vođenje zrakoplova, kao i sve koji se zrakoplovstvom bave rekreativno i amaterski, AERO KLUB TUZLA želi Sretan MEĐUNARODNI DAN CIVILNOG ZRAKOPLOVSTVA i upućuje zahvale na uloženom trudu da bi zračni prostor iznad Bosne i Hercegovine bio i ostao siguran.

Tags: